Koszyk
*** PROMOCJA NA BASENY I SPA *** Użyj kodu rabatowego BASEN i odbierz 5% zniżki na basen ogrodowy bądź dmuchane spa ***

Zwroty i reklamacje

REKLAMACJE

W celu złożenia reklamacji należy wypełnić formularz reklamacyjny.

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Każdy nasz Klienta prawo odstąpić od umowy zawartej ze sklepem www.s-mumo.pl w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować firmę:

S-MUMO Sp. z o. o. (dawniej Trans-Car Łukasz Prymek)

Kobierne, ul. Trakt Dębski 42

05-311 Dębe Wielkie

info@s-mumo.pl

tel: 505-600-580

o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Każdy nasz Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który wysyłamy w mailu informującym o wysłaniu paczki, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy przesłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane w ramach zamówienia płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klienta wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klienta nie ponosi żadnych opłat w związku ze zwrotem pieniędzy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Należy odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani  o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli rzecz zostanie odesłana przed upływem terminu 14 dni.

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco, otrzymuj informację o promocjach i nowościach!

Poniedziałek - piątek od 8:00 do 17:00